Pasirinkite puslapį

Mūsų komanda

Martynas Levickis – accoAkademijos direktorius, steigėjas bei meninių projektų autorius.

„accoAkademija yra mano įkurta įstaiga, tad džiaugiuosi turėdamas galimybę prisiliesti prie itin jaudinančių ir įkvėpiančių rolių: nuo projektų kūrėjo ir idėjų generatoriaus iki atlikėjo ir projektų vykdytojo. Esu laimingas galėdamas aplink save burti fantastišką komandą, kurios dėka dienos šviesą išvysta daugybė puikių idėjų.“ – pasakoja iniciatyvus ir ambicingas Martynas, kurio pasiekimai muzikos srityje jį patį drąsina nepailsti tikėti akordeono ateitimi bei skatina dalintis atlikimo meno įgūdžiais su jaunaisiais muzikantais.

Įsimintiniausias nutikimas, kurio centre buvo akordeonas: Kartą man nebuvo leista keliauti lėktuvu, nes su savimi gabenausi akordeoną. Oro linijų bendrovės atskirai leidžia sodinti tik violončeles, tad akordeonas lieka diskriminuojamas… Tikiuosi, jog savo darbais galėsiu šią apmaudžią situaciją pakeisti!

Alma mater:

1998–2008 Šiaulių konservatorija
2008–2012 Royal Academy of Music (Londonas, Jungtinė Karalystė)
2015–2016 Musikene aukštoji muzikos mokykla (San Sebastianas, Ispanija)


Vadimas Vystavkinas – accoAkademijos vykdantysis direktorius.

Pozityvia laikysena ir komunikabilumu išsiskiriantis Vadimas muzikoje išbandęs įvairias roles: tiek pasirodydamas scenoje kaip atlikėjas, tiek už jos ribų – kaip renginių organizatorius, ne vienerius metus vadovavęs Šv. Kristoforo kamerinio orkestro bei Kristupo vasaros festivalio projektams. Vadimas yra žmogus, kurio kūrybiškumo ir neišsenkančios energijos dėka realybe tapo keliolika įvairių muzikinių projektų.

Kodėl akordeonas? Akordeoną mėgstu nuo mažens – namuose buvo ne tik pianinas, kuriuo pasirinkau groti, bet ir senelio akordeonas, kuriuo jis grodavo per šeimos šventes. Šio instrumento skambesys nuo pat vaikystės giliai įsirėžė į atmintį. Akordeonas turi vieną išskirtinį bruožą – tai kvėpuojantis instrumenas, turintis „plaučius“ – dumples. Dėl šios techninės savybės instrumento skambesys yra artimas žmogaus balsui. Būtent tai mane ir žavi.

Alma mater:

1997–2003 Šiaulių konservatorija
2003–2008 Lietuvos muzikos ir teatro akademija


Robertas Riabovas – accoAkademijos vadybininkas.

Visados pasiryžęs atsidurti ten, kur labiausiai reikia, Robertas begalę darbinės patirties sukaupė dirbdamas Lietuvos bei užsienio fotografijos rinkose. Meilę muzikai nuo vaikystės jaučiantis Robertas teigia, jog aistra vaizdui ir garsui visą gyvenimą buvo viena kitą papildančios ir labiausiai jį traukiančios sferos.

Ką tau reiškia darbas accoAkademijoje? Tai – asmeninė ir idėjų laisvė. accoAkademija yra kaip šeima, su kuria dirbdamas turiu galimybę reikšti savo mintis žinodamas, jog būsiu suprastas ir išgirstas.

Alma mater:

2005–2007 Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras